Info o Statistikách

Autor: Jakub Loucký <milan(at)mirovicko.net>, Téma: Informace, Vydáno dne: 13. 06. 2007

Už mě pěkně *CENSORED* (replaced by "hnětete") s tim, jak furt měníte přezdívky. Bordel ve statistikách tímto vzniklý byl nepředstavitelný, proto jsme statistiky předělali tak, že se nebudou počítat ne podle nicků (jako doposud), ale podle IP adres. Proto jsou změny nicků opět povoleny. Nebrečte, sami jste si to zavinili.

Změnu k lepšímu zaznamenají všichni, kteří se připojují pouze z jednoho počítače. Blbý to mají jenom ti, kteří se o svůj počítač dělí se sourozencem, rodičem, sousedem nebo kýmkoliv jiným, kdo hraje CS také na tomto serveru. U těchto případů se budou statistiky všech těchto symbiontů počítat dohromady a dalo by se to vyřešit jen jedním způsobem: všichni by si koupili originálku, server by běžel přes Steam a pak by skutečně měl každý uživatel svojí statistiku.

Připomínám, že statistiky najdete na adrese http://counter.mirovicko.net/stats/. Bylo by záhodno, kdyby jste se tam zaregistrovali, registrace je rychlá, bezbolestná a hlavně bezplatná. Odměnou vám bude možnost mít vedle své přezdívky vlastní ikonu 16×16, kterou můžete po registraci uploadovat přes volbu "Your Profile".

Překladu statistik se dočkáte nejspíše během příštího víkendu.