Budoucí přechod Pegasuse na STEAM verzi

Autor: Jakub Loucký <milan(at)mirovicko.net>, Téma: Informace, Vydáno dne: 19. 08. 2007

Z blízkého a věrohodného zdroje máme přímé svědectví o zásahu chlupatejch. Ti vyčenichali jeden CS non-steam (tedy nelegální) server, zabavili stroj a pokutovali majitele. Proto hlavní admin a majitel Pegasuse vážně uvažuje o tom, že by se Pegasus stal legálním Steam CS serverem. Z toho by vyplývalo víc věcí.

1)   Pokud by se chtěl někdo připojit, potřeboval by originální Steam verzi CSka za pouhých 450,-. Já si jí zanedlouho zakoupím spolu s druhým adminem pro testovací účely.
V případě, že by o Steam verzi v první hlavní vlně projevilo zájem víc lidí, jsme připraveni objednat větší množství plnohodnotných retailových (krabicových) verzí, z čehož by pro vás plynula výhoda množstevní slevy.

2)   Další výhodou toho, že budete mít Steam CS, je to, že se vám rázem otevřou dveře i k tunám dalších Steam serverů, jejichž kvalita je výš než těch non-steam.

3)   V neposlední řadě je tu ještě jedna věc, a to že na Steam serverech se s cheaterama prakticky nepotkáte. Totiž v případě, že bude někdo cheatovat, ho automaticky potká neodstranitelný permanentní ban na všechny Steam servery. Napravit se to dá jedině koupí nového CSka...

Tak pokud se rozhodnete jít taky do Steamu, tak dejte vědět jednomu z adminů, ať nepromeškáte zlevněné CSko.

UPDATE:
Pegasus zůstane nadále non-steam serverem, ale v dohledné době plánujeme otevření nových steam serverů příbuzných našemu serveru Pegasus...