Pořádáme turnaj v CS 1v1 a 2v2 o hodnotné ceny

Autor: Jakub Loucký <milan(at)mirovicko.net>, Téma: Soutěže, Vydáno dne: 18. 12. 2008

Vykřičník K příležitosti blížícího se otevření našich nových Steam serverů pořádáme dne 29.12.2008 turnaj ve hře Counter Strike. Bude se hrát jeden na jednoho a dva na dva. Pro nejlepší hráče jsou připraveny ceny v podobě klíčů originálních Steam verzí hry Counter Strike 1.6. Tyto klíče budou odeslány v neděli 18.1.2009 na e-maily vítězů, které dotyční uvedli při registraci. VykřičníkTurnaj se bude konat v pondělí 29.12.2008 na našem serveru Pegasus. Registrace do turnaje bude možná pouze pro hráče registrované na našich stránkách. Kdo ještě není na stránkách zaregistrován, může tak stále učinit, registrace je otevřená a zdarma.

Do turnaje se zaregistrujete jednoduše odesláním zprávy uživateli admin přes interní poštu na našich stránkách:
- pokud se registrujete do 1v1, uvedete pouze tento fakt
- pokud se registrujete do 2v2, musíte uvést i nick nebo jméno svého spoluhráče; tímto způsobem se musí zaregistrovat oba spoluhráči; je také vhodné zvolit si jméno vašeho týmu


Pravidla přihlašování do turnaje: - Každý se může přihlásit nejvýše do jedné soutěže (1v1 nebo 2v2).
- Je nutné mít ve svém profilu uvedeny pravdivé informace, především co se kontaktů týče. Tyto údaje budou využity ke komunikaci týkající se tohoto turnaje a e-mail bude použit pro doručení případné výhry.

Pravidla celého turnaje budou včas upřesněna...

POKUD NEDOSTANETE ODPOVĚĎ DO JEDNOHO DNE, POŠLETE PŘIHLÁŠKU ZNOVU, TENTOKRÁTE BEZ SPECIÁLNÍCH ZNAKŮ, KTERÉ MŮŽOU ZPŮSOBIT, ŽE VAŠE ZPRÁVA NEBUDE DORUČENA.
Jde především o tyto skupiny znaků: '. , .'

Vyhrazujeme si právo kdykoliv upravit organizační řád turnaje