Nové funkce na stránkách

Autor: Jakub Loucký <milan(at)mirovicko.net>, Téma: Návody, Vydáno dne: 29. 12. 2010

Nedávno jsme změnili způsob počítání statistik. Dříve se počílaty podle IP adres, nyní je to podle SteamID, které má každý Steam účet vlastní a které se non-steam klientům generuje i nadále podle IP adresy. Bylo proto potřeba změnit způsob napojení statistik na vaše profily na těchto hlavních stránkách, např. pro generování podpisů s vašimi statistikami.Při editaci vašeho profilu (zde) máte pro "Spárování PsychoStats ID" dvě možnosti:

a) manuálně podle SteamID (možnost "ne") - tuto možnost využijte, pokud znáte své SteamID. Vhodné především pro majitele Steam účtu, kterým se mění IP adresa nebo sdílejí svou IP adresu s více hráči.
Zvolte tedy "ne" a uložte nastavení. Poté se odemkne pole "SteamID", do něj vložte své SteamID a znovu uložte. Nastavení je dokončeno.

b) automaticky podle IP adresy (možnost "ano") - tuto možnost využijte, pokud máte stabilně jedinou IP adresu, tzn. vaše adresa se vám každou chvíli nemění.
Zvolte tedy "ano" a uložte nastavení. Systém najde statistiky, které se vážou k vaší IP adrese.
- Pokud najde jediný PsychoStats profil s odpovídající IP adresou, automaticky doplní vaše SteamID i PsychoStats ID a nastavení je dokončeno.
- Pokud najde více odpovídajících profilů, uvede na všechny tyto profily odkazy. Vy musíte zjistit, který z těchto PsychoStats profilů je skutečně váš. Na konci levého sloupce naleznete své SteamID, to si zkopírujte a postupujte podle bodu a).
(spárování "ne", uložte nsatavení, vložte zkopírované SteamID a znovu uložte)


Pokud budete mít s nastavením problémy, kontaktujte některého admina (viz levý sloupec stránek).