CS web

Informace

Hlavní Administrátor a WebMaster


uživatel Milan Volf

INT Pošta: admin

ICQ: 229229338

mail: milan@cege.cz


Administrátor a HelpDesk


uživatel Jakub Loucký

INT Pošta: Pyta

ICQ: 239121701

Jabber: pyta@jabber.cz

mail: pyta@cege.cz

Heslo TS3 serveru: black !

Podpora prohlížečů:

Mozilla Firefox 100% Internet Exploer 95%

Kniha návštěv

Chodec 18:13 - 4.9.
Jo, to byly časy :)

kubesak97 21:30 - 26.7.
R.I.P.... Chybí mi ty časy :-E

Alenn 23:33 - 29.3.
Asi si to budeš muset koupit :D málokdo rozdává free keye, aspoň to maj lidi jako ozdobu na...

Další příspěvky

TeamSpeak 3 Status

Přezdívka:


Novinky

07.08.2011: Zrušení anticheatu sXe Injected

tečka zde


21.07.2011: Nastavení Counter Strike 1.6

tečka zde


16.07.2011: Základy hry Counter-Strike

tečka zde


27.06.2011: Přehled novinek

tečka zde


29.12.2010: Nové funkce na stránkách

tečka zde


17.12.2010: Plánované změny v počítání statistik

tečka zde

Starší novinky

Noví Uživatelé

Bojka23

MaraCz

Katka

Uživatelé

.:| Zavádíme nový anticheat - sXe Injected
Vydáno dne 20. 01. 2008 (14820 přečtení)

Někteří z vás si už možná všimli, že když se připojíte na náš CS server, tak se vám na začátek přezdívky automaticky připojí "[NO-sXe-I]". To je jeden z projevů našeho nového anticheatu sXe Injected.
Silně doporučujeme si přečíst následující článek, kde se o něm něco dozvíte, a hlavně zde najdete návod, jak se stát bezúhonným hráčem na našem serveru...
Jak tento anticheat funguje?
Jedná se o tzv. client-side anticheat systém - to znamená, že na serveru je umístěna jedna část tohoto systému a každý hráč má druhou klientskou část. Tato klientská část znemožňuje používání cheatů. Zbývá tedy přinutit každého hráče, aby ji používal.

To je prozatím zajištěno výše zmíněným přejmenováním hráče. Ten, kdo nemá klientskou část, je přejmenován, a tak každý hned pozná, kdo může cheatovat a kdo určitě ne.

Až se ujistíme, že drtivá většina našich hráčů začala používat tento anticheat, přistoupíme k poslednímu kroku na naší cestě k očištěnému serveru: hráčům bez sXe nebude dovoleno na našem serveru hrát (tzn. bez sXe budou automaticky kicknuti ze serveru).


Kompatibilita sXe
Nejprve si řekneme, na čem sXe funguje a na čem ne.

Abyste mohli sXe používat, musíte mít operační systém Windows 2000, XP nebo Vista (Windows 98 nejsou podporovány, ale to se dnes snad už nikoho netýká...).

V současné době nejsou podporovány 64bitové operační systémy (tedy Win XP Pro x64 a Vista x64, ještě ne příliš rozšířené). Doufejme, že to autoři sXe rychle napraví.

Bohužel s non-steam verzí CSka jsou drobné problémy a s některými verzemi by sXe nemuselo spolupracovat. Proto při problémech doporučujeme stáhnout verzi z našich stránek (především náš patch v22)

sXe také působí potíže, pokud používáte Kerio Personal Firewall (nyní od firmy Sunbelt) - k tomuto tématu viz níže...


Postup instalace sXe
Z naší download sekce, příp. na stránkách autora, si stáhněte nejnovější verzi klienta (pozor, ne server, ten je vám k ničemu).

Stažený archiv rozbalte, stusťte instalaci a nainstalujte aplikaci do výchozího umístění.

Na ploše vám přibyla nová ikona. Než budete pokračovat, čtěte dále, budeme se zabývat častými problémy s ostatními aplikacemi.


Problémy s Kerio Personal Firewallem aj.
Pokud máte firewall Kerio, bude vám pravděpodobně při spuštění CSka blokovat aplikaci sXe Injected.exe a hlásit pokus o injekci kódu. V tomto případě je to ale bezpečná a nutná akce k tomu, aby sXe fungovalo.

Následující postup funguje u placené verze KPF a může se v závislosti na vaší verzi mírně lišit (pokud máte free verzi a nemůžete následující nastavení měnit, nechte ho tak jak je):
- otevřete KPF dvojklikem na modrý štít vedle hodin
- nalevo přejdete do karty "Útoky"

kerio 1

- v části se zkratkou HIPS klikněte na tlačítko "Upřesnění"
- v části "Injekce kódu" kliněte na tlačítko "Vyjímky"

Kerio 2

- "Přidat" -> najděte sXe Injected.exe
  (defaultně C:\Program Files\sXe Injected\sXe Injected.exe)

kerio 3

(celou kaskádu oken si udivíte po kliknutí na náhled)


- všechna okna uzavřete tlačítky "OK"

Alternativou je vypnout Systém prevence útoků na hostitelský operační systém (HIPS) odškrtnutím odpovídajícího zatržítka na jmenované kartě Útoky)

Pokud používáte jiný software na ochranu vašeho PC, je možné, že bude také hlásit blokovaný pokus o útok. V tomto případě je to v pořádku a pokuste se podobným způsobem přidat sXe do seznamu vyjímek.

Pokud se vám to nepodaří, kontaktujte některého admina; ICQ nalezne vlevo pod Hlavním menu.


Hraní s sXe
Pokud jste vše udělali jak měli, tak můžete začit hrát. Před každým připojením musíte provést následující kroky:

- Ujistěte se, že nemáte spuštěné CS, jinak by mohlo dojít k pádu PC (BSoD - "Blue Screen of Death" - známá "modrá obrazovka smrti")
- Zástupcem na ploše spusťte sXe. Při prvním spuštění můžete zvolit jazyk "English", pokud je vám bližší než španělština. Toto okno můžete minimalizovat (minimalizuje se do tray ikony vedle hodin)
- Nyní spusťte CS a připojte se na náš server.

Nastane jeden ze tří případů:
- Do cca 20 vteřin od připojení k jednomu z týmů nebudete přejmenováni (resp. vyhozeni ze serveru) -> vše je v pořádku a v očích ostatních už nejste potenciální cheater.

- Ihned po připojení k jednomu z týmů budete vykopnuti se zprávou: "Klientska chyba, zapsano do logu" -> buď jste omylem zapomněli spuštěný nějaký cheat, nebo používáte jinou aplikaci, která je mylně považována za cheat. Jmenovitě se jedná např. o "Fraps" nebo jiné programy na snímání obrazovky a "ATI Tray Tools" (modifikované ovladače pro grafické karty od ATI - pravděpodobně kvůli možnosti zobrazovat FPS do rohu obrazovky). Tím pádem asi i další programy s podobnými funkcemi (např. jakákoli práce s OpenGL). Pokud tedy máte nějaký takový program, nejprve ho ukončete spolu s CSkem a sXe a opakujte proces připojení znovu.
Jiná možná příčina tohoto selhání je, že máte zastaralé ovladače grafické karty. Proto v tomto případě zkuste stáhnout na stránkách výrobců (ATi nebo nVidia) ovladače k vašemu typu grafické karty a po jejich instalaci a restartu PC se zkuste s sXe připojit znovu.

- Vše jste udělali podle návodu, přesto se server chová, jako byste neměli sXe spuštěné - > buď je chyba na vaší straně (nějaký program stále blokuje funkci sXe) nebo na naší. V obou případech konzultujte svůj problém s jedním z adminů, nejlépe na fóru, příp. po ICQ; kontakt nalezne vlevo pod Hlavním menu. Zárověň se ještě můžete zkusit připojit na jiný server chráněný sXe, např tento: 201.216.231.213:27016. Tím si ověříte, jestli je chyba u vás nebo u nás na serveru.Upozornění:
Nikdy nezapínejte sXe, pokud už běží CS.
Nikdy nevypínejte sXe, pokud ještě běží CS.
Mohlo by dojít k BSoD, tedy k pádu PC. Proto respektujte toto pořadí:
zapnout sXe -> zapnout CS -> vypnout CS -> vypnout sXe


Pravidelně kontrolujte naší download sekci, příp. domovskou stránku autora sXe, často se objevují updaty nebo opravy padání aplikace.

Pokud máte malé množství paměti RAM (512 MB nebo méně), je možné, že CSko při připojení se zapnutým sXe spadne, přestože bez něj funguje normálně. V takovém případě může pomoci vypnutí veškerého nepotřebného softwaru. Pokud nepomůže ani to, jediným řešením je přidání další paměti RAM.

Časté chybové hlášky a jejich řešení naleznete zde.

[Akt. známka: 0,07 / Počet hlasů: 27] 1 2 3 4 5

Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | | Zdroj: www.sxe-injected.com.ar/sxeinjected(en)

Powered by phpRS ©